Home page > Aktuality > NÁŠ TÝM ZVÍTĚZIL VE ŠTAFETĚ 10. ROČNÍKU ARMÁDNÍHO PŮLMARATHONU V PARDUBICÍCH

NÁŠ TÝM ZVÍTĚZIL VE ŠTAFETĚ 10. ROČNÍKU ARMÁDNÍHO PŮLMARATHONU V PARDUBICÍCH

Dne 3. října 2019 se konal již 10. ročník  armádního půlmaratonu v Pardubicích. Příslušníci 73. tankového praporu se umístili na stupínku vítězů hned ve dvou kategoriích. 1. místo v kategorii štafet obsadil tým rotmistra Zlámala, který společně s poručíkem Navrátilem a desátníkem Zajkem uběhli 21, 45 km za 1:27:50. Ve třech lidech porazili čtyřčlenná družstva.

2. místo v kategorii 36+ a 3. místo v celkovém hodnocení obsadil poručík Ladislav Sás.

Tento závod byl vyhodnocen velice úspěšným a to nejen proto, že se naši příslušníci umístili na stupni vítězů, ale i proto, že padl rekord této tratě a to 1:12:00, o který se postaral příslušník 42. mechanizovaného praporu z Tábora.

Fotogalerie

Nahoru